Opis

Rellim apartamenty to nowoczesny oddany do użytku w 2015 roku obiekt składający się z czterech dwukondygnacyjnych apartamentów, sali zabaw dla dzieci i sali wypoczynku oraz relaksu dla dorosłych. Obiekt usytuowany w spokojnej i cichej dzielnicy Cetniewo posiada ogrodzoną działkę, wraz z miejscami parkingowymi. Odległość do plaży to zaledwie 900 metrów. Dojście do Bałtyku to 10 minutowy spacer przez teren Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie.

Lokalizacja obiektu przy ulicy Zuchów 4 zapewnia cisze i spokój podczas urlopowego leniuchowania. Stanowi również dogodną bazę wypadową dla osób pragnących dobrej zabawy. 700 metrów do najpopularniejszego we Władysławowie klubu Czarny Koń oraz lokali z muzyką biesiadną i karaoke. W odległości 100 metrów od obiektu znajduje się dobrze wyposażony sklep sieci Lewiatan. Do centrum Władysławowa ze sklepem Biedronka, wieżą widokową, dworcem PKS i PKP można dojść w 15 minut. Trzysta metrów od obiektu znajduje się nowy ogólnodostępny skwer wypoczynkowy z placem zabaw, miejscem na ognisko mini skateparkiem, stacjonarnymi urządzeniami fitness, boiskiem do gry w koszykówkę i profesjonalnymi zestawami do gimnastyki.

 

Wyposażenie

Każdy apartament posiada dwa poziomy. Parter to przestronny salon z rozkładaną, dwuosobową wygodną sofą i telewizorem, łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny. Aneks kuchenny jest wyposażony w: dwupalnikową kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, lodówkę, zestaw garnków, opiekacz do kanapek, sztućce, zestaw talerzy oraz naczyń do napojów zimnych i gorących.

Na piętrze znajduje się sypialnia z dwuosobowym łożem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami hotelowymi, szafą oraz komodą. W trzech apartamentach (nr2, nr3 i nr4) w sypialni jest dodatkowe łóżko. Znajduje się na podwyższeniu, wchodzi się do niego po 3 schodkach. Daje to możliwość zakwaterowania w tych apartamentach pięciu osób. Do sypialni przylega balkon.

 Całość obiektu utrzymana jest w stonowanym marynistycznym stylu.

Rellim Apartamenty może przyjąć do 19 osób w czterech apartamentach.

Do dyspozycji klientów oddajemy również zestawy plażowe w składzie: leżak, parawan i koc.

Cennik

Niskie ceny - od 60 zł poza sezonem.

W sezonie lipiec-sierpień - od 320 zł/apartament do 4 osób

Możliwość dostawek za dopłatą po uzgodnieniu.

Galeria


Apartament nr 1

Apartament nr 2

Apartament nr 3

Apartament nr 4

Pozostałe

Wyślij zapytanie

Apartamenty RELLIM

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Karol Miller, Brzozowa 25, 84-120, Władysławowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.apartamentyrelli...
478 wyświetleń w 2023r.
Apartamenty RELLIM

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 666 017 862 +48 603 069 806
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00