Domek, apartamenty i pokoje ZUZANNA


Opis

Pokoje Gościnne, Apartament i domek ZUZANNA zapraszają na wczasy we Władysławowie.

Promocyjne ceny w terminie od 03.07-15.07 Sprawdz

Naszym Gością oferujemy:

1. DOMEK ZUZANNA który znajduje sie przy ul. Droga Swarzewska 5. Domek posiada  dwie sypialnie na piętrze oraz na parterze salon  z aneksam kuchennym, TV i łazienką. Do dyspozycji oddajemy również  parking oraz prywatny taras z miejscem na grilla. W pobliżu Ocean Park.

2. Apartament Zuzanna rezerwacja tel. 797 128 820 znajduje się przy  ul. Nawigacyjnej 27. Apartament posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, TV i łazienką - 80 m2. Na posesji znajduje się  parking oraz plac grillowy.

3. Pokoje Zuzanna przy ul. Naiwgacyjnej 27 - Pokój posiada łoże małżeńskie i sofę rozkładaną, aneks kuchenny, balkon i łazienke. 

Okolica jest spokojna.

Zapraszamy do rezerwowania miejsc.

 Wyposażenie

Domek I Apartament Zuzanna  posiadają: 2 sypialne w każdej łoże małżeńskie, istnieje możliwość dostawienia dostawki, salon z rogówką, całkowicie wyposażoną kuchnię, łazienkę, taras z grillem.

 

Galeria


Domek

Apartament

Pokoje

Wyślij zapytanie

Domek, apartamenty i pokoje ZUZANNA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Monika Nasierowska, Nawigacyjna 27, 84-120, Władysławowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.zuzannawladyslawow...
Domek, apartamenty i pokoje ZUZANNA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 506 988 141
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00