Opis


Domki Letniskowe " A T O L "

CHCESZ PRZEŻYĆ NIEZAPOMNIANE CHWILE? PRZYJEDŹ DO NAS.  Ostatnie wolne domki do 17 lipca ..  Od 18 lipiec do 15 sierpień 2021r. brak miejsc

Zapraszamy do Władysławowa !!! - Miasto u nasady Półwyspu Helskiego dysponujące ogromną bazą wypoczynkową, jedną z najbogatszych na wybrzeżu. Znajdziesz tutaj wszystko - od rozrywki po wypoczynek. 

Wspaniałe walory przyrodnicze i turystyczne - słońce, szerokie, czyste plaże, cudowny morski klimat a także nadmorskie kafejki. Świeże ryby prosto z kutra.  Przekonaj się na własne oczy jak wygląda proces przyogotowania, od wędzenia po degustację. Pełne uroków życie nocne sprawi ,że przeżyjesz najwspanialsze wakacje swojego życia.  Kiedy słońce już cię zaspokoi i trzeba odpocząć od plaży tutaj na pewno nie będziesz się nudził.

Obiekt położony  w centrum Władysławowa .
Oddalony od brzegu morza około 10 minut drogi.

Możliwość odpoczynku dla całej rodziny wraz ze swoimi pupilami - akceptujemy zwięrzeta domowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rezerwacja odbywa się jedynie po wpłacie 30% zaliczki

Opis Pokoi

Domek dwuosobowy: jedna sypialnia  z łóżkiem małżeńskim + salonik wypoczynkowy z możliwością noclegu tv.  Kuchnia z pełnym wyposażeniem. Sprzęt kuchenny, lodówka. Dodatkowo aneks do spożywania posiłków.  Osobno pomieszczenie WC z prysznicem.

Domek czteroosobowy: sypialnia  z łóżkiem małżeńskim + pomieszczenie  wypoczynkowe z dodatkowym jednym łóżkiem małżeńskim + salonik na spożywanie posiłków z kuchnią tv + WC  z  prysznicem.  

Domek czteroosobowy d-lux: sypialnia  z łóżkiem małżeńskim + pomieszczenie  wypoczynkowe z dwoma łóżkami  + salonik na spożywanie posiłków z telewizorem. Kuchnia.  Osobno WC z umywalką -  osobno  pomieszczenie z prysznicem i umywalką

Domek sześcioosobowy: dwie sypialnie w jednej sypialni jedno łóżko 140 cm małżeńskie. Druga sypialnia   dwa łóżka osobno  dla dzieci dwa spania, następnie  salonik z dwoma łóżkami  lub jednym małżeńskim  osobno pomieszczenie  na spożywanie posiłków z tv - kuchnia + WC z prysznicem.

Cennik

Domek 2-osobowy od 80 do 120 zł

Domek 3- osobowy od 100 do 180 zł

Domek 4- osobowy od 120 do 200 zł

Domek 6- osobowy od 180 do 250 zł

Wyślij zapytanie

Domki ATOL
Domki ATOL

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 607 373 993