Opis

Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku w komfortowych warunkach oraz w cichej i spokojnej dzielnicy to Domki Bałtycka Ostoja są idealnym miejscem dla Ciebie.

Nowe domki oddane do użytku w lipcu 2021 r. mają powierzchnię 80m2 i przeznaczone są dla maksymalnie 8 osób. 


Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku w komfortowych warunkach oraz w cichej i spokojnej dzielnicy to Domki Bałtycka Ostoja są idealnym miejscem dla Ciebie.

Nowe domki oddane do użytku w lipcu 2021 r. mają powierzchnię 80m2 i przeznaczone są dla maksymalnie 8 osób. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym  ( płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka) , kanapa rozkładana z funkcją spania, łazienka z prysznicem. Przed każdym domkiem jest taras z meblami wypoczynkowymi i grillem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z balkonem  2osobowa ( łoże 140/200 cm ) i 3osobowa (3 łóżka poj. 90/200 cm )  oraz łazienka z wc. Każda sypialnia oraz salon posiada telewizor, każde z tych pomieszczeń jest klimatyzowane.Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw.
Opis Pokoi

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka), kanapa rozkładana z funkcją spania, łazienka z prysznicem.
Przed każdym domkiem jest taras z meblami wypoczynkowymi i grillem.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z balkonem  2osobowa (łoże 140/200 cm) i 3osobowa (3 łóżka poj. 90/200 cm)  oraz łazienka z wc. Każda sypialnia oraz salon posiada telewizor, każde z tych pomieszczeń jest klimatyzowane.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw.

Cennik


W naszym obiekcie realizujemy pobyty tygodniowe - sobota/niedziela

LIPIEC-SIERPIEŃ

DO 6 OSÓB -700,00 zł /doba

      7 OSÓB - 800,00 zł /doba

      7 osób + DOSTAWKA -880,00 zł /doba

Wyślij zapytanie

Domki Bałtycka Ostoja
Domki Bałtycka Ostoja

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 697 829 865