Opis

Szukacie miejsca nad morzem, od  którego będzie blisko do plaży plaży, a jednocześnie będzie tam cisza i spokój ? Domków, w których wygodne miejsce znajdą rodziny z dziećmi, znajomi, jak i pary ?                                                                                                                        Ośrodka, gdzie nie musisz bać się o to, że Twoje dzieci będą się nudziły ?

 

W takim razie, właśnie nas znalazłeś ! :))

 

Domki Holiday to 6- czteroosobowych , zupełnie nowych domków, które są położone w malowniczej otulinie parku krajobrazowego - Wąwozu Chłapowskiego - Rudnika. Każdy z nich  wyposażony jest tak samo. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym , łazienką, stołem jadalnianym, stolikiem kawowym, Tv i super wygodną kanapą. Spędzicie tam wygodnie wspólne poranki i wieczory, ale też przeczekacie kapryśną nadmorską pogodę. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Jedna wyposażona w łóżka małżeńskie a druga w łóżka pojedyncze . 

Każdy domek ma swój własny taras z meblami ogrodowymi, na których można codziennie wypić poranną kawę, lub wieczorną herbatę w towarzystkie śpiewu ptaków i pięknych widoków.

Na terenie, znajduje się parking i miejsca do grillowania, gdzie można upiec pyszną kiełbaske, czy karkówkę :)

I najważniejsze !

Na terenie  obiektu znajdują się dwa duże, wewnętrzne place zabaw typu - małpi gaj, czy figloraj , jak i ogromny zewnętrzy plac zabaw dla najmłodszych :)))

U nas nikt nie wie, co to nuda :))

 

Serdecznie zapraszamy !!

Wyposażenie

Na naszych gości czeka 6 przytulnych, nowiutkich, czteroosobowych domków, położonych w malowniczym, spokojnym miejscu, od którego jest blisko do plaży, sklepów, czy knajpek :)

Oferujemy 3 place zabaw dla najmlodszych !! :)) Masę uśmiechu i radości a także spokoju, komfortu i udanego wypoczynku :)

Wyślij zapytanie

Domki i pokoje HOLIDAY

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego WILLA HOLIDAY Karol Ratajczak, ul. Wietrzna, 84-120, Chłapowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1885 wyświetleń od 24.06.2023
Domki i pokoje HOLIDAY

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 609 432 888
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00