Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze

Twój letni azyl nad morzem - Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze!

Na Wzgórzu 7, Władysławowo

Zapraszamy Państwa na niezapomniany wypoczynek do Władysławowa. Nasz ośrodek "Słoneczne wzgórze" oferuje wypoczynek w nowoczesnych domkach drewnianych, oraz murowanych. Każdy domek jest komfortwo wyposażony. Do dyspozycji Gości posiadamy melexa, który zawozi i przywozi naszych gości z i na plażę. 

Na terenie posesji znajduje się sporo miejsca do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. Z okien pokoi na I piętrze rozpościera się piękny widok na Morze Bałtyckie.

Wodny plac zabaw z podgrzewaną wodą, zjeżdżalniami i fontannami to niewątpliwie hit naszego ośrodka!

W sezonie wakacyjnym na terenie obiektu odbywać się będą ANIMACJE DLA DZIECI! 

*zabawy i zajęcia dla dzieci odbywać się będą 2 razy w tygodniu, a dodatkowo przygotowaliśmy dla dzieci raz w tygodniu Wieczór Magiczny (pokaz iluzjonisty)

DOMKI DREWNIANE (55m2)

Parter domku składa się z pokoju dziennego z jadalnią i kącikiem wypoczynkowym (kanapa z funkcją spania dla dwóch osób, TV, stół, krzesła, komodę) w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (lodówka, kuchnia mikrofalowa, płyta indukcyjna, zlewozmywak, czajnik, bezprzewodowy, garnki, naczynia kuchenne)

Łazienka: prysznic z głębokim brodzikiem, WC, umywalka z szafką na przybory, lustro

Piętro domku składa się z dwóch niezależnych sypialni: w jednej znajduje się 1 pojedyncze łóżko i 1 podwójne w drugiej znajdują się trzy pojedyncze łóżka z możliwością zestawienia łoża małżeńskiego. Sypialnie wyposażone są w pościel, nocne szafki z lampkami nocnymi, szafa z wieszakami.

DOMKI APARTAMENTOWE (29 m2)

Domek apartamentowy składa się z:
Pokoju dziennego z jadalnią (kanapa z funkcją spania dla dwóch osób, TV, stół ,krzesła, komoda) w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (lodówka, kuchnia mikrofalowa, płyta indukcyjna, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia kuchenne)

Łazienki (prysznic z głębokim brodzikiem, WC, umywalka z szafką na przybory, lustro)

Sypialni (łóżko podwójne, lampka nocna, szafa na ubrania). Każdy domek apartamentowy ma swój taras z meblami ogrodowymi.

 

Na terenie ośrodka proponujemy dla najmłodszych plac zabaw, na którym znajdują się m.in huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina oraz duża piaskownica.

W każdym apartamencie znajduje się TV. Na terenie ośrodka posiadamy miejsce do grillowania. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe zarówno na terenie ośrodka jak i przed ośrodkiem.

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 800 m

Udogodnienia

garden

Ogród do dyspozycji gości

parking

Parking

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

pool

Basen

tv

Telewizor

grill

Grill

playground

Plac zabaw

boiling_pot

Czajnik elektryczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI NA SEZON 2024 !

DOMKI DREWNIANE  55 m2 (pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka)

Termin Cena  
30.04 - 05.05 350 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
05.05 - 29.05 250 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
29.05 - 02.06 450 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
02.06 - 22.06 350 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
22.06 - 06.07 450 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
06.07 - 24.08 650 zł (do 6 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
24.08 - 31.08 450 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
31.08 - 30.09 300 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba

 


DOMKI APARTAMENTOWE 29 m2 (pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka)

Termin Cena  
30.04 - 05.05 300 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
05.05 - 29.05 220 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
29.05 - 02.06 350 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
02.06 - 22.06 300 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
22.06 - 06.07 400 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
06.07 - 24.08 500 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
24.08 - 31.08 350 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba
31.08 - 30.09 250 zł (do 4 osób) + 70 zł każda kolejna osoba

 

 

W CENĘ WYNAJMU WLICZONY JEST:
- DOSTĘP DO WODNEGO PLACU ZABAW Z PODGRZEWANĄ WODĄ, ZJEŻDŻALNIAMI I FONTANNAMI ( 1.06-10.09 )
- TRANSFER MELEXEM Z OŚRODKA NA PLAŻĘ I Z POWROTEM (LIPIEC, SIERPIEŃ)
- MAGICZNY WIECZÓR (1 raz w tygodniu )
- ANIMACJE DLA DZIECI Z WIELOMA ATRAKCJAMI, GRAMI m.in. BROKATOWE TATUAŻE, BALONOWE ZOO, WATA CUKROWA I WIELE INNYCH (2 RAZY W TYGODNIU LIPIEC, SIERPIEŃ)
- 2 PLACE ZABAW Z WIELOMA ATRAKCJAMI (140m2, 100 m2) SAMOCHODZIKI DLA NAJMŁODSZYCH
- 2 TRAMPOLINY, BRAMKI DO GRY W PIŁKĘ
- GRILLOWNIA
- WSZYSTKIE MEDIA

WAŻNE INFORMACJE:
- Opłata za pobyt płatna gotówką w momencie zakwaterowania
- Pobierana jest opłata za serwis końcowy 150 zł 
- Przyjmowanie Gości od godz. 15
- Wynajmujemy domki od soboty do soboty (pełne tygodnie)
- Zwierząt nie akceptujemy
- Przy zameldowaniu pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 200 zł
- Nie przyjmujemy zorganizowanych grup młodzieży
- Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez gości w chwili wpłacenia zadatku
- Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie 
- Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu w terminie 3 dni od dokonania rezerwacji wstępnej 

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe:
SŁONECZNE WZGÓRZE
Artur Drewczyński
ul. Kotłowskiego 2k/1
84-200 Wejherowo
nr. konta 31 1240 5383 1111 0010 6314 1479

 


1. Ośrodek świadczy usługi krótkotrwałego zakwaterowania bez dodatkowych świadczeń wymaganych w obiektach hotelowych i jest otwarty w oznaczonych terminach.

2. Goście korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 15.00, kończy w dniu wyjazdu o godz. 10.00.

4. Po przyjeździe do Ośrodka należy okazać ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty) i przedstawić go personelowi Ośrodka celem dokonania formalności związanych z pobytem w Ośrodku.

5. Do korzystania z usług na terenie Ośrodka upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja z wniesionym na jej potwierdzenie zadatkiem, zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji, oraz uregulowanie różnicy pomiędzy zadatkiem a pobytem w terminie ustalonym z osobą rezerwującą, najpóźniej w dniu przyjazdu. Nie wpłacenie w powyższym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.

6. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej pobieranej przy czynnościach meldunkowych, a przekazywanej na konto Gminy oraz innych opłat dodatkowych ustalonych podczas rezerwacji.

7. Wykonanie usługi polega na przekazaniu czystego i wysprzątanego domku gotowego do użytkowania i następuje poprzez przekazanie dwóch kompletów kluczy oraz informacji o wyposażeniu wraz ze stanem technicznym pomieszczeń w obecności personelu Ośrodka.

8. Oddanie domku przez klienta w dniu wyjazdu następuje poprzez zgłoszenie tego faktu personelowi Ośrodka, który w obecności użytkownika sprawdzi stan techniczny i wyposażenia wszystkich pomieszczeń i przekaże informacje do administracji Ośrodka celem odbioru kluczy.

9. Wynajmujący nie może udostępnić domku lub pokoju innym osobom nie zameldowanym w Ośrodku, nawet jeśli nie upłynął termin, za który uiścił należną opłatę.

10. Każda zmiana terminu przyjazdu lub wyjazdu (np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.

11. Pozostanie na terenie Ośrodka po godz. 11.00 (ostatniego dnia pobytu) powoduje konieczność opłacenia należności za następną dobę i nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.

12. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku lub pokoju należy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka.

13. Uwagi wniesione po zakończeniu świadczenia lub w dniu wyjazdu nie będą rozpatrzone.

14. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania goście ośrodka ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.

15. Szkody wynikające z nieprawidłowej eksploatacji wynajmowanych pomieszczeń powstałe z winy korzystających z obiektu rozliczane są na miejscu, tj. podczas pobytu, według ustalonych kwot przez personel Ośrodka, które wystarczą na pokrycie kosztów eksploatacji, naprawę uszkodzenia lub zakup zagubionej rzeczy.

16. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach lub przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

17. Na terenie Ośrodka należy zachować ciszę nocną w godzinach od 22.00 do 7.00 rano.

18. Osoby zakłócające spokój lub nie przestrzegające regulaminu, a także korzystające z powierzonego mienia w sposób niezgodny z regulaminem w Ośrodku mogą być obciążone finansowo przez właściciela Ośrodka i usunięte z Ośrodka bez prawa do jakiegokolwiek zwrotu poniesionych wcześniej opłat i wszelkich odszkodowań.

19. W obiekcie zabronione jest: zakłócanie spokoju, np. przez wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki, zachowanie powszechnie uznane za nieprzyzwoite lub takie Zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka, które rażąco może zakłócać spokojny pobyt innym gościom.

20. Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających lub które zachowują się agresywnie i w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

21. Osoby nie będące klientami Ośrodka nie mogą przebywać na terenie Ośrodka, ale dopuszcza się możliwość odwiedzin gości  TYLKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TEGO FAKTU Z WŁAŚCICIELEM OŚRODKA. W takim przypadku klient Ośrodka całkowicie odpowiada za wszelkie nieprawidłowości i sprawy wynikłe z powodu tych odwiedzin.

22. Wjazd i parkowanie dozwolone jest w miejscu wyznaczonym do tego celu i wskazanym przez personel Ośrodka. Parking Ośrodka jest niestrzeżony, ale bezpłatny wyłącznie la klientów Ośrodka podczas ich pobytu i tylko w miejscu wyznaczonym przez personel Ośrodka. Jednakże do jednego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

23. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w Ośrodku dozwolony jest jedynie pod opieką osób dorosłych, które biorą całkowitą odpowiedzialność za ich czyny jako ich opiekunowie bądź rodzice, a także za wszelkie następstwa tych czynów za zaistniałe sytuacje na terenie całego Ośrodka, a przede wszystkim placu zabaw.

24. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby w domku lub pokoju po zgłoszeniu tego faktu podczas rezerwacji lub po przybyciu na miejsce personelowi Ośrodka, jednakże rezerwujący ponosi dodatkową opłatę wg cennika na dany sezon, natomiast właściciel Ośrodka nie zapewnia dodatkowego łóżka.

25. Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. pogodowych, przerw w dostawie prądu, wody, programów TV itp.

26. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, grilli elektrycznych itp. W przypadku niezastosowania się do powyższego może mieć zastosowanie pkt 18 niniejszego regulaminu.

27. Zabrania się rozpalania grilla poza miejscami wyznaczonymi oraz używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp. W przypadku niezastosowania się do powyższego mogą mieć zastosowanie przepisy pkt 18 niniejszego regulaminu.

28. Wszelkie odpady z domków należy umieszczać jedynie w kontenerach znajdujących się w wyznaczonych miejscach na terenie Ośrodka.

29. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. W przypadku złamania tego zakazu do rachunku doliczona zostanie opłata 200 zł na likwidację zapachu tytoniu.

30. Regulamin Ośrodka podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie: na stronie internetowej www.slonecznewzgorze.org.pl Goście Ośrodka mogą zapoznać się z nim także przy czynnościach rezerwacyjnych.

31. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właściciela, kierownictwo Ośrodka i obowiązuje od dnia 25.06.2015 r.

32. Goście korzystający z usług Ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.

 

REGULAMIN MELEX

1. Kursowanie melexa odbywać się będzie w terminie od 29.06 do 31.08.2019
2. Zwożenie gości odbywać się będzie spod ośrodka SŁONECZNE WZGÓRZE 6 razy w tygodniu z wyłączeniem sobót (zmiana turnusu) od godziny 9.00 do 12.30 -plaża Cetniewo (Ośrodek COŚ , wejście nr 11 )
3.Przywożenie gości odbywać się będzie spod wejścia na plaże (nr 11 Cetniewo) 6 razy w tygodniu z wyłączeniem sobót (zmiana turnusu) w godz 14-17.30 do ośrodka SŁONECZNE WZGÓRZE
4.Korzystanie z melexa wyłącznie po okazaniu opaski identyfikacyjnej (brak opaski skutkować będzie odmową wstępu do melexa)
5. Zastrzegamy sobie (ośrodek SŁONECZNE WZGÓRZE ) przerwę w kursowaniu melexa na czas naprawy melexa -informacja będzie podana przez pracowników ośrodka SŁONECZNE WZGÓRZE

Zobacz więcej

Oferty specjalne

Jesień
Wczasy z dziećmi
chevron_left
chevron_right

Zdjęcia obiektu

Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze

+ 132
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

1256 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 5642 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0