Archiwum - Pomoc Mierzona Kilometrami

01 STY 1970 wstecz

Robert Korzeniowski, Bartosz Nowicki i Agnieszka Maciąg
aktywne trio zachęca do pomagania we Władysławowie!

Już w najbliższy piątek strefa ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zawita tym razem do Władysławowa. Od piątku 8 sierpnia do niedzieli 10 sierpnia na plaży stanie specjalna strefa akcji T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu – aktywnym pomaganiem na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Jak zwykle strefę odwiedzą również ambasadorzy akcji. Do Władysławowa zawitają wybitni sportowcy: Robert Korzeniowski i Bartosz Nowicki oraz znana modelka i aktorka Agnieszka Maciąg. Wszystkie zaplanowane działania podczas eventów wspierających mają udowodnić, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.

W strefie T-Mobile mieszkańcy Władysławowa będą mogli wykazać się formą w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także dowiedzieć się w jaki sposób zadbać o zdrowie i smukłą sylwetkę. Dodatkowo, dla tych, którzy sprawdzą swoje umiejętności w konkursie Wiedza i Siła czeka wyjątkowa nagroda – rejs katamaranem po Bałtyku!

Warto podkreślić, że zebrane we Władysławowie kilometry wesprą osiągnięcie czwartego z ośmiu etapów jakie T-Mobile stawia przed uczestnikami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami tj. pokonania do 9 sierpnia 43 milionów kilometrów. Jeśli czwarty etap zostanie ukończony sukcesem to dzięki T-Mobile kolejne 200 tysięcy złotych trafi na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Dodatkowo zebrane kilometry wezmą udział w konkurencji „Sztafeta Miast”, która odbywa się w każdej miejscowości odwiedzanej przez akcję.

Wyniki etapu projektu można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl

Informacja na podstwie strony: http://firma.t-mobile.pl/pl/dla-mediow/informacje-prasowe/-/robert_korzeniowski_bartosz_nowicki_i_agnieszka_maciag_-_aktywne_trio_zacheca_do_pomagania_we_wladyslawowie/aid/5a9c02d780b24e85384ac0012ecf98b5