Archiwum - Majówka 2017

01 STY 1970 wstecz

Władysławowo zaprasza na Majówkę 2017

Harmonogram imprez

29 kwietnia (sobota)

  • Rodzinne warsztaty teatralne. Przez dwie godziny będzie można wziąć udział w różnych grach teatralnych i improwizacjach. Warsztaty odbędą się w Sali 103 UM.  Zapisy: dominika@ckpis.pl lub pod numerem telefonu: 58 674 54 45

1 maja (poniedziałek)

  • Występy kabaretowe. Na estradzie pojawi się Kabaret Zachodni oraz Formacja Chatelet.  Impreza odbędzie się o godzinie 18:00 na Estradzie za Domem Rybaka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

2 maja (wtorek)

  • Gra miejska „Pierścień Hallera”. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:00. Jest to idealna atrakcja dla osób, które lubią rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice. W rozgrywce można wziąć udział samemu lub w zespole. W trakcie gry niezbędne będzie urządzenie elektroniczne, które umożliwi odczytywanie kodów QR. Zapisy odbywać się będą w dniu imprezy w Biurze przy ul. Towarowej 8.
  • Z okazji Dnia Flagi, od godziny 14:00 na Alei Gwiazd Sportu rozdawane będą biało-czerwone chorągiewki

3 maja (środa)

  • O godzinie 10:00 odbędzie się V Europejski Rajd Rowerowy. Doskonała opcja na spędzenie czasu z rodziną. W rajdzie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Na trasie przejazdu przygotowane zostały punkty kontrolne , w których będzie trzeba wykazać się wiedzą i sprytem. Udział jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.  Na koniec dla uczestników zorganizowane zostanie ognisko z kiełbaskami. By wziąć udział w rajdzie należy zapisać się na stronie elektronicznezapisy.pl lub w dniu startu w Biurze Zawodów. 

Majówka we Władysławowie 2017 (link otworzy duże zdjęcie)

Informacje na podstawie www.wladyslawowo.pl