Opis

ROWERY / PLAC ZABAW / MONITORING

DW Afrodyta znajduje się w miejscowości wczasowej Władysławowo, będącej jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów w Polsce.

Jest to jedne z najlepszych miejsc noclegowych dla osób pragnących zaczerpnąć typowo bałtyckiego klimatu.

Na nasz obiekt składają się dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 29.

Na przyjezdnych czeka łącznie 12 odpowiednio wcześniej przygotowanych 2, 3 i 4-osobowych pokoi.

Ich wyposażenie z pewnością umili Państwu czas spędzony we Władysławowie, gdyż komfort i bezpieczeństwo naszych gości to podstawowe wartości, jakimi kierujemy się przy prowadzeniu obiektu.

Wyposażenie

Nasze pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję HD LED, czajnik, żelazko, deskę do prasowania, parawan oraz koc, a na korytarzu do dyspozycji gości znajdują się aneksy kuchenne.

Wszystkie pokoje gościnne ponadto posiadają balkon, na którym mogą Państwo podziwiać cudowny widok okolic Władysławowa i morza Bałtyckiego.

Na przyjezdnych czekają posprzątane pokoje z pościelą, którą zmieniamy za każdym razem po wykwaterowaniu się naszych gości.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy parking samochodowy, a z myślą o rodzinach z dziećmi a na terenie obiektu Afrodyta znajduje się plac zabaw (duża trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica i namiot ze stołem pingpongowym oraz rowery).

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych gości obiekt jest ogrodzony i monitorowany, co pozwoli Państwu całkowicie odprężyć się na terenie naszego obiektu.

Cennik

Ceny w sezonie letnim: (od 10.07 do 20.08):
Od 60 do 100 zł.

Ceny poza sezonem letnim: (od 21.08 do 09.07):
Od 55 do 95 zł.

Ceny za pobyt ustalane są telefonicznie.

 
DW Afrodyta prowadzi usługi hotelarskie i posiada 17 pokoi 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, balkonami, lodówki, tv, aneksy kuchenne, plac zabaw, parking monitorowany ogrodzony, itp.
DW cieszy się uznaniem wśród wypoczywających, co skutkuje powracaniem tych samych gości chcących wypoczywać w miłej atmosferze. 

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie nie mniejszej niż 30% na konto lub przekazem pocztowym po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.(w przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotwi).

Reszta należności + opłata klimatyczna płatna w dniu przyjazdu.

Doba noclegowa zaczyna się o godz. 14.00 a kończy się o godz. 10.00 ADRES I KONTO NA KTÓRE NALEŻY WPŁACIĆ ZADATEK

84-120 WŁADYSŁAWOWO
UL.KWIATOWA 29
NR. KONTA:
Ludwika Myślińska
12 1240 5367 1111 0010 9199 4784
Bank PEKAO

Wyślij zapytanie

Pokoje AFRODYTA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Andrzej Myśliński, ul. Kwiatowa 29, 84-120, Władysławowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.pokojewladyslawowo.co...
5943 wyświetlenia w 2023r.
Pokoje AFRODYTA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 666 865 344
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00