Opis

Oferujemy Państwu pokoje położone w malowniczym miejscu tuż pod samym lasem z dala od centrum, a jednocześnie blisko wszelkich atrakcji, barów, kawiarni, straganów handlowych, sklepów, apteki czy kościoła. Bardzo dużym atutem jest cisza i spokój. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób lubiących czynny wypoczynek, można spacerować i nie tylko po lesie, ale również brzegiem morza. Urokliwych miejsc do uprawiania sportu u nas nie brakuje. Na terenie posesji można posiedzieć przy grillu.

W niedalekim sąsiedctwie ok 50 m od Pokoi Gościnnych "U FELKA" znajduje się plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, kosza i płki nożnej.

W niedalekiej okolicy znajduje się: Centralny Ośrodek Sportu, w którym można skorzystać z basenu, sauny, masażu itp. Warto rówież zobaczyć muzeum motyli, oceanarium, Halerówka. Ponadto można zwiedzić wieżę widokową w Domu Rybaka i Port rybacki, Można również wybrać się w rejs Żaglowcem WIKING. Dodatkowo można się wybrać na wycieczkę do Rozewia zobaczyć Latarnię morską lub do Helu.

Rezerwacji dokonujemy telefonicznie. Gwarancją rezerwacji jest wpłata bezwrotnego zadatku w umowionej kwocie w terminie 3 dni od dokonania rezerwacji wstępnej . Na rachunek bankowy Michal Felkner ul . Nawigacyjna 5, 84-120 Władysławowo  62834900020035806830000010 resztę należności pobieramy w dniu przyjazdu. Doba zaczyna sie o godzinie 14 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 dnia wyjazdu.

Serdecznie Zapraszamy.

Cennik

Ceny od 50 zł

Wyślij zapytanie

Pokoje goscinne U FELKA
Pokoje goscinne U FELKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 500 408 900