Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do obiektu Viking znajdującego się przy ulicy Skautów 6 we Władysławowie. 

Nasz obiekt położony jest w odległości ok 900 m (15 min) od pięknej i szerokiej plaży. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, bary, jadłodajnie. Do centrum Władysławowa oraz atrakcji, które oferuje to miasto dojdziemy w ok 10 min.

Wyposażenie

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 i 5 – osobowe (w każdym pokoju jest dostęp do prywatnej łazienki). Pokoje wyposażone są między innymi w szafy, stoły, krzesła, czajniki. Większość pokoi posiada balkon.

W ogrodzie udostępniamy ławki, stół i sprzęt do grillowania.

Poza tym do dyspozycji naszych Gości oddajemy lodówkę, bezpłatny parking, kubki, talerze, sztućce.

Cennik

Pokój 2 osobowy – 120 zł/doba

Pokój 3 osobowy – 170 zł/doba

Pokój 4 osobowy – 200 zł/doba

Pokój 5 osobowy – 240 zł/doba

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne Viking

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Firma APB Paweł Błański, Abrahama, 84-100, Puck, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.143 wyświetlenia od 19.05.2023
Pokoje Gościnne Viking

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wladyslawowo.info.pl

+48 501 966 819
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00